Wczasy u Rybaka

Wiesław Borodo

 


Jolanta Borodo                                          facebook  

ul. Różana 5,

76-107 Jarosławiec

tel. (59) 810- 98- 84, 516-992-683
Jarosławiec

Mam przyjemność zaprosić Państwa do Jarosławca, miejscowości letniskowej położonej między Darłowem a Ustką na Pomorzu Środkowym. Okolice tej małej osady rybackiej, stwarzają  turystom  świetne warunki do spędzenia niezapomnianego wypoczynku. Jarosławiec bowiem, otoczony jest dwoma pobliskimi jeziorami, co daje możliwość wędkowania oraz uprawiania sportów wodnych,  także lasami, w których można wybrać się na długie spacery oraz grzyby. Panuje tu specyficzny mikroklimat a badania czystości wód dowodzą, że jest to jeden z najczystszych zakątków na środkowym wybrzeżu. W okresie letnim odbywa się tu wiele imprez kulturalnych i rozrywkowych. Na miejscu można skorzystać z Aquaparku oraz pozwiedzać okoliczne zabytki.Orientacyjne odległości:

Latarnia Morska - 100m

Centrum (restauracje, poczta, bankomat) - 250m

Sklep spożywczy - 100m

Apteka - 200m

Opieka Medyczna - 200m

Park wodny - 200m

przystanek PKS/BUS - 100 m

Darłowo - 18 km (również stacja paliw)

Postomino - 20 km

Sławno - 27 km (również stacja PKP)

Ustka - 30 km


Otoczenie

Teren naszej posesji jest ogrodzony, oświetlony oraz w pełni zagospodarowany. Udostępniamy bezpłatny parking dla Naszych Gości.

Odwiedziło nas:                  użytkowników

 

Pokoje 2,3 os. ze wspólnymi łazienkami

(2 łazienki na 3 pokoje)

Zakwaterowanie


W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje pokoi: 2-3 osobowe z łazienkami  oraz 2-3 osobowe pokoje ze wspólnymi łazienkami (2 łazienki dla 3 pokoi). Pokoje są wyposażone w Tv, czajniki bezprzewodowe, sprzęt plażowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy również w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz lodówkę na każdej kondygnacji.

*Istnieje możliwość zakupu świeżej ryby (prosto z kutra) oraz wędzonej w przydomowej wędzarni.


Życzymy udanego wypoczynku!

Pokoje 2,3 os. z łazienkami

W ofercie posiadamy również 2 pokoje znajdujące się z tyłu posesji, z niezależnym wejściem, murowanym grillem, miejscem do biesiadowania, trampoliną.