SAVANA

PROMOCJA TANIEJ do 7 Lipca i od 20 sierpnia 2020 !!!

 

Witamy Państwa serdecznie w naszych internetowym progach i zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą turystyczną. Nasz pensjonat „SAVANA” znajduje  się w południowej części nadmorskiej miejscowości Jarosławiec, gdzie panuje idealny mikroklimat nieskażony żadnym przemysłem. Jest to miejsce, w którym  można zregenerować siły psychofizyczne  a ponieważ w okresie letnim odbywa się tu dużo wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych spędzić niezapomniane chwile i oderwać się od rzeczywistości. Od wielu lat działamy w branży turystycznej dlatego staramy się wychodzić naprzeciw Państwa wymaganiom. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  zarówno pokoje gościnne jak i  letniskowe domki drewniane. Posiadamy również łódź wycieczkową Jar-32” Wanda”, która umożliwia półgodzinne, płatne rejsy po Bałtyku, przez cały dzień aż po zachody słońca.

 

Serdecznie zapraszamy!

Sylwia i Krzysztof Bugowscy

Dofinansowanie

PRZYJMUJEMY GOŚCI PRZEZ CAŁY ROK

NASZ DOM POŁOŻONY JEST PRZY SAMYM LESIE

ZAPEWNIAMY KOMFORTOWE NOWO ODREMONTOWANE POKOJE

Pensjonat oraz domki wolnostojące

sąsiedztwo lasu sosnowo-dębowego

Salka ze stołami do bilarda i ping-ponga.

Bliskość lasu i bogactwo okolicznej przyrody

Plac zabaw dla dzieci

Miejsce na grille, ognisko i parking

Na miejscu gwarantującym spokój i ciszę wynikającą z bezpośredniego sąsiedztwa lasu sosnowo-dębowego bogatego w olejki eteryczne pozytywnie wpływające na system oddechowy, w miejscu oddalonym od zgiełku panującego w centrum miejscowości ale za to tak blisko łona natury, przy drodze, która się kończy przy naszej posesji, a więc pozbawionej szybkiego ruchu pojazdów samochodowych tak bezpiecznej dla naszych dzieci.

Nasz Ośrodek  zlokalizowany jest na 4 hektarowej działce, z czego 2 HA ogrodzone i w pełni zagospodarowane, przeznaczone do dyspozycji Gości. Pozostałe 2  HA to łąki , na których możemy zobaczyć w godzinach porannych i wieczornych sarny, żurawie, czasem lisy i zające. Przez cały dzień możemy obserwować różnorakie motyle, ważki, jętki a także naszego konia i kozy. Bliskość lasu pozwala obserwować ptaki wszelakich gatunków jak kruki, wrony, kawki, sroki czy sójki.

Wszystkim chętnym oferujemy pokoje gościnne zlokalizowane w budynku pensjonatu. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, miejsce sypialne, odbiornik TV, leżak, parawan, poza nielicznymi -w balkon. W budynku do dyspozycji Gości znajdują się dwa aneksy kuchenne, w pełni wyposażone oraz na parterze znajdziemy salkę ze stołami do bilarda i ping-ponga.

Na terenie ośrodka oprócz budynku pensjonatu znajdują się komfortowe drewniane domki letniskowe: 4,6,8 - osobowe . Każdy z domków ma na zewnątrz zadaszony taras, a wewnątrz salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka gazowa, chłodziarka) oraz miejscem do spożywania posiłków, łazienkę, sypialnię. Na wyposażeniu znajduje się również odbiornik TV, leżak i parawan. Na terenie przyległym do domków znajdują się stacjonarne grille do wspólnego wykorzystania. Na terenie ośrodka posiadamy miejsca do bezpłatnego parkowania samochodów a także pole campingowo-namiotowe wraz z budynkiem sanitarnym wyposażonym w łazienkę prysznice i toalety. Jest u nas również plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalniami, piaskownicą, karuzelą i starym kutrem rybackim. W innej części ośrodka dzieci mogą skorzystać bezpłatnie z trampoliny i basenu.  Posiadamy wydzielone miejsce na ognisko wraz z zapasem drewna na cały sezon, a obok zadaszona altana pozwalająca na wieczorne integracje. Boisko do piłki siatkowej i plac umożliwiający grę w piłkę nożną zapewnią dostatecznie dużo ruchu tak młodszym jak i ich rodzicom.

Istnieje możliwość jazdy konnej ale wyłącznie dla osób, które wcześniej posiadały tę umiejętność. Zapewniamy dla dzieci możliwość zabawy z kozami i przyglądania się króliczkom na ogrodzonym wybiegu. Posiadamy również łódź wycieczkową JAR-32 „WANDA”, która umożliwia półgodzinne płatne rejsy po Bałtyku przez cały dzień aż po zachody słońca. Naszym Gościom umożliwiamy taki rejs- oczywiście gratis.

 

 

 

REGULAMIN

 

1.Opłatę za pobyt należy uregulować w dniu przybycia przed pobraniem kluczy.
2.Osoby przebywające dłużej niż jeden dzień winne uiścić opłatę miejscową (opłatę klimatyczną ) u właścicieli za każy dzień w wysokości ...... zł.
3. Doba pobytowa rozpoczyna sie o godzinie 16:00 i trwa do godziny 11:00 dnia następnego.
4.Zabronione jest nocowanie osób postronnych na terenie ośrodka.
5.Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00 rano.
6.Parkowanie pojazdów dozwolone jest tylko na wzkazanym parkingu.
7.Na terenie ośrodka mogą przebywać zwierzęta domowe wyłącznie po uzyskaniu zgody w chwili dokonywania rezerwacji.
8.Właściciele czworonogów proszeni są o wyprowadzanie ich wyłącznie na smyczy i o nie wyprowadzanie ich na plac zabaw oraz boisko siatkówki z przyległym terenem. Ponadto zobowiązani są do sprzątania po swoich pupilach na terenie ośrodka.
9.Śmieci wyrzucamy do wskazanych kontenerów. Z uwagi na ich wielkość, nie mogą tego robić małe  dzieci.
10.Pełną odpowiedzialność za dzieci na terenie ośrodka - zwłaszcza na placu zabaw - ponoszą rodzice lub opiekunowie .
11.Kąpiel dzieci w basenie wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Zabronione jest skakanie do basenu z drabinki.
12.Trampolina przeznaczona jest wyłacznie dla dzieci do 14-go roku życia. Na macie może przebywać tylko jedno skaczące dziecko.
13.Istnieje możliwość gry w bilard ( odpłatnie ) oraz gry w ping pong.
14. Istnieje możliwość skorzystania z pralki za odpłatnością 8 zł.
15. Informujemy o możliwości rejsu statkiem "WANDA".  Jednorazowy rejs wliczony jest w cenę pobytu .
16. Wyłącznie osoby dorosłe mogą rozpalić ognisko w wyznaczonym miejscu, ale tylko przy bezwietrznej pogodzie. Nie wolno pozostawiać ogniska bez opieki. Należy zwracać baczną uwagę na dzieci będące w pobliżu ogniska. Ognisko musi zostać zagaszone najpóźniej o godzinie 23:00.
17. Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów wewnątrz drewnianych domków jak i pokojach gościnych .
18.Z uwagi na komfort kolejnych gości prosimy o nie smażenie ryb w drewnianych  domkach.
19.Obowiązuje zakaz korzystania z urzadzeń elektrycznych nie będących na wyposażeniu domków.
20.Własciciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za utracone lub uszkodzone mienie gości, dlatego prosimy o niepozostawianie niezamkniętych na klucz domków.
21.Najbliższy gabinet lekarski mieści sie w NZOZ "Panorama Morska " przy ulicy Uzdowiskowej. Czynny jest: w dni powszednie od 8:00-20:00, w soboty od 8:00 -13:00 i 17:00-20:00 oraz w niedziele od 10:00-14:00 i 17:00-20:00.Osoby ubezpieczone korzystają bezpłatanie,  nieubezpieczone za odpłatnością  (tel. 94-348-24-40 ).

 

 

Pensjonat Savana

 

       Sylwia i Krzysztof Bugowscy

       ul. Wrzosowa 1

       76-107 Jarosławiec

       tel.: (59) 810-16-67 ; 501-336-281

z dofinansowania został zbudowany basen, sauna, jacuzzi oraz zakupiony został melex oraz minikoparka .

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

www.ujarek.com